PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32565}

Deszcz

Baran
7,3 1 332
oceny
7,3 10 1 1332
Deszcz
powrót do forum filmu Deszcz

piękny film

ocenił(a) film na 10

pokazuje po pierwsze ze filmy o miłosci nie musza byc nudnymi, tepymi i głupawymi zlepkami gagów i dennie naciaganych historii, okraszonych usmiechem jenifer lopez, a przede wszystkim pokazuje ze ludzie wywodzacy sie z kultur bliskiego wschodu czy muzułmanie to nie tylko fanatycy biegajacy z ak47 po ulicach jak obrazuja ich panowie w garniturach za swiecacymi blatami w serwisach informacyjnych ale tak jak my potrafia odczuwac, potrafia byc zli bac dobrzy, madrzy badz głupi i ze oprocz koloru skory i wyznania nie roznimy sie od nich niczym

ocenił(a) film na 8
telewizor

Dokładnie TAK ! Właśnie ogromnym plusem tego filmu jest jego inność i szary klimat w którym rozkwita malutki polny kwiatek.

ocenił(a) film na 10
telewizor

dziękuje Ci za ten post! "Deszcz" łamie stereotypy powszechnej specyfiki odbioru. Niech takich filmów będzie jak najwięcej.

ocenił(a) film na 8
winterwinter

Świetny film. Prawdopodobnie nigdy bym go nie obejrzał, gdyby nie Kocham Kino w TVP2. Szkoda tylko, że pora emisji jest zwykle tak późna.

Boghas

No właśnie przez porę emisji nie obejrzałam tego filmu do końca. Skończyłam na powrocie tej dziewczyny do Afganistanu. Ona stłukła jakiś garnek. Wiem, to była samiuśka końcówka. Błagam napiszcie, pojechali razem?

ocenił(a) film na 2
Nina_1986

nie!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Boghas

film nieprzeciętny, zapada w pamięć, po jego obejrzeniu z zainteresowaniem rozpoczęłam poszukiwania innych produkcji Bliskiego Wschodu. Polecam "Baran" ! :)

telewizor

Różnimy się głownie tym, że jesteśmy bardziej próżni, egoistyczni i mamy konsumpcyjny styl życia.
Kobiety żyjące w krajach, gdzie jest islam mają gorzej, ale są mniej próżne i bardziej wartościowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones